Apie MeLuna

MeLuna Menstruacinė Taurelė

Šiuo metu pasaulyje itin populiarėja menstruacinės taurelės. Menstruacinė taurelė – tai moters higienos priemonė, kuri, kaip ir tamponas, yra dedama į makštį mėnesinių metu. Tačiau, priešingai nei tamponai, ji tik surenka kraują, o ne sugeria. Todėl tai yra daugkarinio naudojimo priemonė. Tinkamai prižiūrint taurelę, ją galima naudoti keletą metų. MeLuna menstruacinės taurelės yra pagamintos iš medicinio termoplastinio elastomero (TPE). Gaminant taureles nenaudojami ftalatai, PVC, silikoninės ar lateksinės medžiagos, todėl taurelė nesukelia alerginių reakcijų ir nedirgina makšties. Taurelės yra gaminamos Vokietijoje pagal ES standartus.

MeLuna turi vieną iš didžiausių taurelių pasirinkimų moterims, kurios ieško saugios, nebrangios, ekologiškos ir efektyvios priemonės menstruacijų metu. Galima rinktis taurelę iš skirtingo tvirtumo, dydžio, spalvos, ilgio ir galiuko formos.

Menstruacinės taurelės tinka įvairaus amžiaus merginoms ir moterims – taurelė gali būti naudojama nuo pirmų menstruacijų iki menopauzės.

MeLuna menstruacinės taurelės privalumai: