D.U.K.

Iš ko pagaminta MeLuna menstruacinė taurelė?

MeLuna menstruacinė taurelė pagaminta iš termoplastinio elastomero (TPE), kuris nesukelia alergijos, savo sudėtyje neturi latekso ar toksinių sudedamųjų dalių.

Koks MeLuna menstruacinės taurelės galiojimo laikas?

Atlikti tyrimai parodė, kad MeLuna menstruacinė taurelė gali būti naudojama ilgiau negu 3 metus. Jei matote, kad taurelė yra dėmėta, prateka, nebeturi savo prekybinės išvaizdos, patariama taurelę kuo greičiau pakeisti nauja.

Kaip dažnai turiu ištuštinti MeLuna menstruacinę taurelę?

MeLuna menstruacinė taurelė gali būti įdėta ne daugiau nei 8-12 valandų. Kaip dažnai reikia keisti taurelę, priklauso nuo kraujavimo gausumo ir taurelės talpumo. Remdamiesi naujausiais medicininiais tyrimais, taurelės gamintojai pataria išplauti taurelę kas 8 valandas!

Kurį MeLuna menstruacinės taurelės dydį pasirinkti?

Tinkamam dydžiui pasirinkti pasinaudokite dydžio skaičiuokle ir paskaitykite rekomendacijas.

Ar MeLuna menstruacinė taurelė gali sukelti alerginių reakcijų?

MeLuna menstruacinė taurelė yra pagaminta iš termoplastinio elastomero (TPE), kuris nesukelia alerginių reakcijų ir yra naudojamas net vaikų buteliukams ir kitiems medicininiams produktams.

Kodėl MeLuna menstruacinė taurelė yra pagaminta iš TPE, o ne silikono?

TPE yra lengviau pagaminamas negu silikonas, todėl reikia mažiau sąnaudų ir taurelės kaina yra mažesnė. TPE taurelės efektyvumas, komfortas niekuo nesiskiria nuo silikoninių taurelių.

Kaip prižiūrėti ir valyti MeLuna menstruacinę taurelę?

MeLuna menstruacinė taurelė gali būti valoma ir dezinfekuojama su specialiais dezinfekavimo tirpalais, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat taurelę plauti galima su šiltu vandeniu ir muilu ar kitu švelniu plovikliu. Taurelė gali būti sterilizuojama virinant. Patartina taurelę laikyti sausoje ir uždaroje vietoje, kur taurelės neveiktų tiesioginiai saulės spinduliai.

Ar menstruacinė taurelė gali pasidaryti dėmėta ir prisigerti kvapų?

Ilgiau naudojant, ar taurelės gali atsirasti dėmelių, kurių galima išvengti taisyklingai prižiūrint taurelę. Jei pastebėjote, kad taurelė prisigėrė pašalinio kvapo, tiesiog išplaukite ir sterilizuokite taurelę.

Ar galiu naudoti menstruacinę taurelę, jei dar neturėjau lytinių santykių?

MeLuna menstruacinė taurelė gali būti naudojama, jei neturėjote lytinių santykių. Geriausia prieš naudojimą pasikonsultuoti su ginekologu.

Ar MeLuna menstruacinė taurelė gali būti naudojama sportuojant?

Taip, MeLuna menstruacinė taurelė gali būti naudojama sportuojant. Be to, MeLuna turi ir specialią taurelę sportuojančioms moterims, kuri yra pakankamai tvirta, kad užtikrintų saugumą intensyviai judant.

Kodėl mano taurelė yra ovalo formos?

Visiškai normalu, kad ištraukus taurelę iš makšties matote, jog ji yra ovalo formos. Taip yra todėl, kad taurelė yra pagaminta iš TPE, todėl lengviau prisitaiko prie jūsų makšties formos. Jei pasirinkote teisingo dydžio taurelę, ovalo forma neturi jokios įtakos taurelės veiksmingumui. Pavirinus taurelę karštame vandenyje, ji vėl sugrįžta į savo apvalią formą.