Dydžio ir formos pasirinkimas

MeLuna turi platų dydžių ir stilių pasirinkimą, nes juk kiekviena moteris yra skirtinga! Norint jaustis visapusiškai saugiai menstruacijų metu, svarbiausia pasirinkti tinkamiausią menstruacinę taurelę.

Jei pasirinksite per mažą taurelę:

  • ji tinkamai neprisispaus ir galimi pratekėjimai;

Jei pasirinksite per didelę taurelę:

  • ji negalės tinkamai išsiskleisti įdėjus;
  • gali sukelti diskomfortą ar net skausmą.

Tinkamą taurelę pasirinkti gali padėti ir dydžio skaičiuoklė

Renkantis dydį, reikia atsižvelgti į:

  • Gimdymų skaičių: po gimdymo natūraliu būdu makšties raumenys yra išsitampę, pakitę, todėl reikia didesnės taurelės.
  • Kūno sudėjimą: žemos ir smulkios merginos dažniausiai naudoja S arba M dydžio taureles. Aukštos ir tvirtos merginos dažniausiai renkasi didesnius dydžius.
  • Fizinę būklę: sportas ir kita fizinė veikla, tokia kaip jodinėjimas, joga, Pilatesas, Kėgelio pratimai, stiprina dubens dugno raumenis, todėl tinka ir mažesnė menstruacinė taurelė.
  • Amžių: manoma, kad su amžiumi, dubens dugno raumenys praranda savo elastingumą, stangrumą, todėl vyresnio amžiaus moterims patariama rinktis didesnes taureles. Kita vertus, kiekvienos moters kūno sandara yra skirtinga, todėl tik į amžiaus faktorių atsižvelgti nepatariama.
  • Lytinius santykius: moterims ar merginoms, kurios dar neturėjo lytinių santykių, patariama rinktis S dydžio menstruacinę taurelę.
  • Menstruacijų gausumą:

MeLuna S dydis

Dažniausiai naudojamas jaunų merginų, kurios dar neturėjo lytinių santykių, ir moterų, kurių menstruacijos negausios arba jos dar negimdžiusios

MeLuna M dydis

Dažniausiai naudojamas moterų, kurių menstruacijos yra vidutinės bei pakankamai stiprūs dubens dugno raumenys.

MeLuna L dydis

Dažniausiai naudojamas jau gimdžiusių moterų arba moterų, kurių menstruacijos yra gausios.

MeLuna XL dydis

Dažniausiai naudojamas jau gimdžiusių moterų arba moterų su labai gausiomis mėnesinėmis.

Menstruacijų gausumas ne visada apsprendžia taurelės dydį: menstruacijos gali būti gausios, bet didelė menstruacinė taurelė negalės tinkamai atsidaryti, todėl didesnė taurelė gali sukelti diskomfortą. Arba menstruacijos gali būti negausios, bet mažesnė taurelė bus jums per maža ir netinkamai laikysis kaklelyje.

Atkreipkite dėmesį, jog MeLunos taurelės yra mažesnių dydžių lyginant su kitų įmonių taurelėmis. Jei prieš tai bandėte kitos firmos taureles, sulyginkite išmatavimus!

S dydžio taurelės rekomenduojamos jaunoms merginoms, kurios neturėjo lytinių santykių arba negimdžiusioms labai liekno sudėjimo moterims, kurių menstruacijos nėra gausios. 

MeLuna taurelės yra aštuonių skirtingų formų ir talpos:

DydisTūris iki skylučių,mlDidžiausias diametras, mmBASIC ilgis,mmSTEM ilgis,mmBALL ilgis,mmRING ilgis,mm
MeLunaS153845575355
MeLunaM204148615760
MeLunaL244451666266
MeLunaXL304756716569
MeLuna SHORTYS83835474245
MeLuna SHORTYM104138514548
MeLuna SHORTYL144441554852
MeLuna SHORTYXL164744595255

MeLuna modeliai (dydžiai S, M, L, XL) yra skirti moterims, turinčioms normalaus ilgio gimdos kaklelį arba makšties kanalą. MeLuna SHORTY modeliai (dydžiai S, M, L, XL) yra skirti moterims, turinčioms trumpą gimdos kaklelį ar trumpą makšties kanalą.

MeLuna taurelės tvirtumo pasirinkimas

MeLuna yra vieninteliai gamintojai, kurie siūlo skirtingo tvirtumo taureles. Kurį variantą pasirinkti, priklauso tik nuo pačios moters kūno poreikių. Pasirinkus netinkamą dydį ir tvirtumą, taurelės efektyvumas ir komfortiškumas gali sumažėti. MeLuna siūlo tris skirtingus tvirtumo variantus:

MeLuna Classic (tinka daugumai moterų): tvirtumas panašus kaip ir kitų firmų parduodamų silikoninių taurelių. Ši taurelė yra aukščiausio komforto lygio, bet tuo pačiu pakankamai tvirta, kad būtų patogu taurelę įsidėti ir išsiimti.

MeLuna Sport (sportuojančioms ir aktyvų gyvenimą gyvenančioms moterims): tai labai tvirtos taurlės, kurios puikiai tinka sportuojančioms ir aktyvioms moterims. Taurelė gerai laikosi makštyje net ir judant raumenims ir teikia visokeriopą apsaugą nuo pratekėjimo.

MeLuna Soft: MeLuna minkščiausia taurelė. Rekomenduojama moterims, kurios jau gerai moka įsidėti ir išsiimti taurelę. Ši taurelė tinka moterims, kurioms tamponai sukelia skausmą ir spaudimą.

MeLuna Shorty: trumpesnės taurelės, tinkančioms moterims, kurių gimdos kaklelis menstruacijų metu yra labai žemai arba kurių makšties kanalas yra trumpas ir todėl ilgesnė menstruacinė taurelė sukelia diskomfortą.

MeLuna taurelių galiukai:

MeLuna siūlo tris skirtingus kaklelio galiukus: STEM, RING ir BALL.

STEM: Kotelio pavidalo galiukas puikiai tiks moterims, kurios turi ilgesnį gimdos kaklelį ar ilgesnį makšties kanalą. Jei kotelis per ilgas, galima atsargiai jį patrumpinti žirklėmis.

RING: Žiedo pavidalo galiuką nesunku paimti ir ištraukti, todėl puikiai tiks moterims, kurios tik pradeda naudoti menstruacines taureles.

BALL: Kieto kamuoliuko pavidalo galiukas yra pats populiariausias galiukas.