Priežiūra

Tik Jūs pati esate atsakinga už visapusišką taurelės švarumą ir priežiūrą. Termoplastinis elastomeras (TPE) yra lengvai valomas ir dezinfekuojamas, gali būti virinamas ir katinamas ne didesnėje nei 135 °C temperatūroje.

Atsiminkite, kad prieš pirmą naudojimą taurelė turi būti sterilizuojama 2-3 minutes verdančiame vandenyje.

Po menstruacijų, švariai išplaukite ir dezinfekuokite taurelę. MeLuna taurelė turėtų būti laikoma specialiame mikropluošto maišelyje, nes jis pasirūpina tinkama apsauga ir oro cirkuliacija. Jei naudojate kitokį maišelyje, pasirūpinkite, kad taurelė gerai vėdintųsi.

MeLuna menstruacinę taurelę gali pažeisti organinių tirpiklių pagrindu pagaminti valymo skysčiai, ėsdinančios medžiagos ar abrazyvai. Nepalikite taurelės tiesioginiuose saulės spinduliuose ar aukštesnėje nei 140 °C temperatūroje.

Menstruacijų metu užtenka taurelę nuplauti tekančiu vadeniu ar išvalyti tualetiniu popieriumi ar popieriniu rankšluosčiu. Taip pat taurelę galima plauti ir su intymiai higienai skirtais prausikliais (pH 3,5). Po išplovimo taurelė gali būti naudojama iš karto. Taip pat patartina taurelę sterilizuoti po menstruacijų ir naudojant taurelę pirmą kartą, vos prasidėjus menstruacijoms. Nepamirškite nusiplauti rankų prieš ištraukdami ir įdėdami taurelę!

Taurelės sterilizavimas verdančiu vandeniu: nedideliame puode užvirinkite vandenį, tada įmerkite  taurelę, pavirinkite 2 – 3 minutes. Įsitikinkite, kad puode yra užtektinai vandens ir taurelė yra apsemta. Nepalikite puodo be priežiūros, nes nugaravus vandeniui, taurelė ištirps.

Taurelės sterilizavimas sūriu vandeniu: pavirinkite taurelę vandenyje su šiek tiek druskos. Tai apsaugos nuo spalvos išblukimo.

Taurelės sterilizavimas vandeniu su actu: pavirinkite taurelę vandenyje su šiek tiek acto. Actas dezinfekuos taurelę ir sumažins nepageidaujamą kvapą.

Taurelė gali būti sterilizuojama specialiais tirpalais, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Ilgai naudojant taurelę, galite pastebėti nedidelius spalvos pasikeitimus. Tai būdinga visų firmų menstruacinėms taurelėms. Bet tinkamai prižiūrint taurelę, spalvos pasikeitimai laikui bėgant turėtų būti nežymūs.

Kai kurios moterys pastebi, kad jų taurelės prisigėrė nepageidaujamo kvapo. Šį kvapo atsiradimą sukelia įvairūs baltymai, esantys kraujyje. Norėdamos išvengti nepageidaujamų kvapų, nelaikykite taurelės įdėtos daugiau nei 8-12 valandų, gerai išplaukite ir dezinfekuokite. Kvapas turėtų pranykti per keletą dienų palikus taurelę specialiame, orui pralaidžiame maišelyje.